Prime Rehabilitacja to profesjonalny zespół fizjoterapeutów
Nasi rehabilitanci kierują się zasadami holistycznymi, zgodnie z którymi – wszystkie narządy i układy człowieka stanowią jedność i wpływają na siebie nawzajem. Człowiek posiada naturalną zdolność do samoleczenia, dlatego głównym celem naszej pomocy jest dążenie do poprawy stanu całego organizmu, a nie jednostkowych dolegliwości. Najpierw uważnie Państwa słuchamy, a następnie pomagamy.
Fizjoterapeutka w Prime Rehabilitacja
mgr Aneta Pogorzelska
Mgr Fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Swoją ścieżkę zawodowa rozpoczęła w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym gdzie pracowała z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz wadami postawy. Od 2018 roku zajmowała się rehabilitacją osób dorosłych w ambulatorium z zespołami bólowymi kręgosłupa, rwą kulszową, dyskopatią, szumami usznymi, zawrotami głowy, rehabilitacją ortopedyczną oraz pacjentami z problemami stawów skroniowo-żuchwowych.
W pracy z pacjentem wykorzystuje elementy terapii manualnej, tarapię Muligana, tarapię wisceralną, masaż tkanek głębokich, terapię powięziową, punkty spustowe, PNF oraz kinesiotaping. Swoją wiedzę i kompetencje poszerza uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Fizjoterapeuta i osteopata w Prime Rehabilitacja
mgr Adam Awksietijuk
Absolwent Flanders International College of Osteopathy (Belgia – Antwerpia) – 5-cio letnie studia podyplomowe na kierunku Osteopatia
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku fizjoterapia – 5-cio letnie, dzienne studia magisterskie.
Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.
Ukończone kursy:
- Kinesiology Taping
- Mobilizacje Tkanek Miękkich
- Terapia Wisceralna
- Igłoterapia Sucha
- Manipulacje Nerwowo – Mięśniowe
- Terapia Czaszkowo Krzyżowa (CST I), Upledger Institute Poland
Fizjoterapeutka uroginekologiczna, Masaż KOBIDO
Weronika Pedynkowska
Mgr Fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Praktyka i asysta przy około 70 porodach naturalnych oraz przez Cesarskie Cięcie. Dalsze doskonalenie zawodowe i praktyka w szpitalnych oddziałach ginekologii i położnictwa, opieka przed – i – poporodowa.
Ukończyła kurs „Kompleksowa fizjoterapia w uroginekologii” prowadzony przez fizjoterapeutki uroginekologiczne mgr Agnieszkę Dziadosz i mgr Annę Piotrowską.
Poród naturalny – jeśli nie ma wskazań do CC – jest najlepszym rozwiązaniem dla matki i dziecka. Weronika pomaga kobietom zwiększyć ich szanse na urodzenie naturalnie, bez konieczności epizjotomii. Pomaga uzyskać szybką rekonwalescencję i pełen powrót do sprawności sprzed ciąży.
Jej misja to pomaganie kobietom w utrzymywaniu i przywracaniu zdrowia (fizjoterapia uroginekologiczna), a także wspieranie ich piękna naturalnymi sposobami (masaż Kobido).
Ukończyła w Warszawie kurs „Kobido Theraphy – niechirurgiczny lifting – naturalna terapia manualna poprawiająca wygląd twarzy oraz Terapia transbukalna i kinesiotaping estetyczny” prowadzony przez mgr fizjoterapii Sylwię Zygmuntowicz (Gabinet Instrukcja Twarzy).
Kobido – Praca na tkankach głębokich mięśni twarzy. Pozwala zarówno na poprawę wyglądu, jak i na pełen relaks. Uruchamia procesy regeneracji całego organizmu bezinwazyjnie, w sposób naturalny i dostępny dla każdego.
Lekarz chirurgii naczyń
Kamil Olszewski
Studia stacjonarne kierunek lekarski Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Szkolenie specjalizacyjne pod kierunkiem Dr n. med. Andrzeja Wojciecha Guzowskiego i Dr hab. n. med. Radosława Kowalewskiego.
Doświadczenie i szkolenia zawodowe z dziedziny chirurgii : w Oddziale Chirurgicznym z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej SP ZOZ w Bielsku Podlaskim, Oddziale Chirurgicznym Ogólnym z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej WSS w Białej Podlaskiej oraz Klinikach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.
Specjalizacja w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku z tytułem i Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym w dziedzinie chirurgia naczyniowa.
Nowe techniki leczenia endowaskularnego zakrzepicy Kamil Olszewski udoskonalał w ośrodkach zagranicznych w Rydze i Fluringen w Szwajcarii. Praca w Klinice oraz doświadczenie zdobyte w wielu Szpitalach, Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych oraz opiece przedszpitalnej dają gwarancję doskonałego podejścia do pacjentów i metod ich leczenia.