• Co może powodować poranne bóle pleców?

  Co może powodować poranne bóle pleców?

  Do gabinetu bardzo często zgłaszają się pacjenci z bólem kręgosłupa po przebudzeniu. Mrowienie rąk, zawroty głowy czy ból promieniujący do nóg to tylko kilka najczęściej wymienianych objawów. Przyczynę problemu dostrzegają w niewygodnym materacu, złej pozycję podczas spania lub nieprawidłowo dobranej poduszce. Przyczyny zazwyczaj są zupełnie inne.

  Czytaj więcej


 • Terapia IHHT jako skuteczny sposób powrotu do zdrowia po przebyciu COVID-19

  Terapia IHHT jako skuteczny sposób powrotu do zdrowia po przebyciu COVID-19

  Wirus Covid-19, po niespełna dwóch latach pandemii, zbiera żniwa u coraz to młodszych pacjentów, wywołując nie tylko stan chorobowy, ale też nierzadko długofalowe negatywne skutki w całym organizmie. Teraz łatwiej niż rok temu można ocenić, jakie spustoszenie wywołuje, atakując nie tylko układ oddechowy.

  Czytaj więcej


Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.