HVLA

HVLA, inaczej manipulacje krótkodźwigniowe, są to techniki leczenia polegające na odblokowaniu zablokowanych stawów. Techniki te są bardzo delikatne i nie pozwalają na uszkodzenie struktury czy bolesność przy zabiegu.

Manipulacje krótkodźwigniowe działają subtelnie i precyzyjnie. Metoda ta charakteryzuje się przyłożeniem do stawu pacjenta siły o małej amplitudzie i dużej prędkości, co najczęściej kończy się słyszalnym „kliknięciem”, powodującym zmniejszenie napięcia mięśniowego w okolicy zabiegowej.

Zabieg tymi technikami wykonywany jest w bezpiecznym ustawieniu stawu, za pomocą minimalnej dźwigni i siły a bodziec zostaje dokładnie nacelowany na znalezioną barierę. 

Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.