Rehabilitacja Białystok

Prime Rehabilitacja to profesjonalny zespół fizjoterapeutów

Nasi rehabilitanci kierują się zasadami holistycznymi, zgodnie z którymi – wszystkie narządy i układy człowieka stanowią jedność i wpływają na siebie nawzajem. Człowiek posiada naturalną zdolność do samoleczenia, dlatego głównym celem naszej pomocy jest dążenie do poprawy stanu całego organizmu, a nie jednostkowych dolegliwości. Najpierw uważnie Państwa słuchamy, a następnie pomagamy.

Prime Rehabilitacja zespół Adam
mgr Adam Awksietijuk

Fizjoterapeuta i osteopata w Prime Rehabilitacja

mgr Adam Awksietijuk

Absolwent Flanders International College of Osteopathy (Belgia – Antwerpia) – 5-cio letnie studia podyplomowe na kierunku Osteopatia

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku fizjoterapia – 5-cio letnie, dzienne studia magisterskie.

Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Ukończone kursy:

  • Kinesiology Taping
  • Mobilizacje Tkanek Miękkich
  • Terapia Wisceralna
  • Igłoterapia Sucha
  • Manipulacje Nerwowo – Mięśniowe
  • Terapia Czaszkowo Krzyżowa (CST I), Upledger Institute Poland
Prime Rehabilitacja Białystok Aneta
mgr Aneta Pogorzelska

Fizjoterapeutka w Prime Rehabilitacja

mgr Aneta Pogorzelska

Mgr Fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.

Swoją ścieżkę zawodowa rozpoczęła w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym gdzie pracowała z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz wadami postawy. Od 2018 roku zajmowała się rehabilitacją osób dorosłych w ambulatorium z zespołami bólowymi kręgosłupa, rwą kulszową, dyskopatią, szumami usznymi, zawrotami głowy, rehabilitacją ortopedyczną oraz pacjentami z problemami stawów skroniowo-żuchwowych.

W pracy z pacjentem wykorzystuje elementy terapii manualnej, tarapię Muligana, tarapię wisceralną, masaż tkanek głębokich, terapię powięziową, punkty spustowe, PNF oraz kinesiotaping. Swoją wiedzę i kompetencje poszerza uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Bezpieczeństwo danych osobowych jest dla nas priorytetem. Dlatego poświęcamy szczególną uwagę danym osobowym i ich ochronie.

Stosujemy pliki cookie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania serwisu. Możemy również wykorzystywać pliki cookie własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, w szczególności dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich przechowywanie w pamięci urządzeń z ustawieniami przeglądarki.